Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 19 companies found.


Dřevoplast Ludvík, s.r.o.

VŠELIBICE
Vyrábíme plastové kelímky a víčka pro potravinářský průmysl, dále plastové polotovary pro automobilový průmysl. Plastové kelímky na saláty za velmi zajímavé ceny. Rádi Vám zašleme vzorky našich plastových kelímku pro Vaši výrobnu.

ALDO OKNA, s.r.o.

Kyjov
Společnost Aldo-okna je výrobce a prodejce plastových oken a dveří. Kromě plastových oken a dveří nabízíme eurookna, garážové vrata, hliníkové profily, parapety, žaluzie, markýzy. Komplexně zajišťujeme montáž oken a dveří včetně demontáže po celé ČR.

zrušit

Praha 4
Průmyslová automatizace - pneumatické prvky. Nabízíme pneumatické válce, elektrické a pneumatické pohony, elektropneumatické ventily, ventilové terminály. Provádíme odborná školení a semináře.

Noventis s. r. o.

Zlín
výrobce měkkých želatinových kapslí a tablet pro farmaceutické, kosmetické a potravinářské účely

Bresco a.s.

Třebíč
Firma vyrábí a dodává plastové bazény, foliové bazény, bazénové zastřešení pro zapuštěné bazény, dále jímky, septiky, žumpy a vodoměrné šachty. Pravidelné akce - akční ceny bazénů, akce na bazénové příslušenství a na bazénové chemie.

KOVELIS PLASTY s.r.o.

Náchod
Lisování plastů na zakázku. Vyrábíme plastové dílce vstřikováním termoplastů do forem dle požadavků zákazníka a to i v malých či ověřovacích sériích. Zpracováváme plasty.

zrušit

Hradec Králové
Hydroizolace - přípravky vhodné pro izolace zdiva, balkonů, teras, koupelen. Protiplísňové přípravky k ochraně dřeva, zdiva i omítky na Vaší stavbě. Lepidla pro průmysl, řemeslníky i hooby. Odstraňovače lepidel - stavebni-lepidla.cz.

Petr Obrtel - POVYS

Rokytnice
Výroba a opravy nástrojů a forem: - vstřikování plastů - zpracování plastů (PA6, PA66, ABS, PVC, PS, PE, PP) - zkoušky forem a nových materiálů. Prodej bazénového zastřešení, bazénové hadice, solární hadice, zahradní obrubník, hlavolamy, 3D hlavolamy, hračky, stavebnice auta MULTI TRUCK, Stavebnice hlavolamů

ACE TRADE s.r.o.

Ústí nad Orlicí
Jsme dodavatel chemických surovin. Dodáváme suroviny pro kosmetický, farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl a výrobu. Jako jsou konzervanty, emulgátory, aktivní látky, mastné kyseliny, rozpouštědla, extrakty, parfémy, aromata, vosky, UV filtry,...

Medicore Group s.r.o.

Praha 2
Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

zrušit

Uherský Brod
Společnost 3VH Plastics představuje výrobně – obchodní společnost se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej plastových výrobků, jež najdou uplatnění zejména ve stavebnictví, textilním, spotřebním a automobilovém průmyslu.

Brio Hranice s.r.o.

Hranice
Výroba a prodej laboratorní techniky Brio a zařízení FORM+TEST. Technika pro zkoušky betonu, cementu, malt, kameniva, strusky, železné rudy , koksu a jiných materiálů.

GABENA, s.r.o.

Praha 2
Čerpací stanice WAY24 vám nabízí komfortní a rychlé tankování pohonných hmot. K dispozici je Diesel a Natural 95, jejichž kvalita je garantována. Platby probíhají pouze bezhotovostní formou.

Computer MCL Brno, spol. s r. o.

Modřice
Computer MCL Brno - bezchybná a rychlá výroba CD a DVD technologií vypalování a lisování. Garantujeme vysokou kvalitu záznamu a potisku vyráběných datových medií při zachování skvělých cen

BIOGEN Praha s.r.o.

Praha 4
Společnost BIOGEN Praha s.r.o. vám nabízí rychlý a snadný způsob nákupu laboratorních potřeb. Můžete si online objednat zkumavky, destičky, stojánky, víčkové stripy, těsnící fólie a jiné potřeby pro laboratoř.

TORISORT GROUP s.r.o.

Praha 5 Jinonice
Zabýváme se dodávkami materiálů hlavně pro stavebnictví a průmysl. Vyrábíme EPDM těsnící profily, hliníkové profily standardní i výkresové, v povrchové úpravě elox, komaxit a dřevodekor, plasty a plastové výlisky.

Unimed Praha, s.r.o.

Vestec u Prahy
Jsme prodejci laboratorní techniky. Společnost Unimed nabízí ve svém eshopu prodej zařízení pro veterinární kliniky a ošetřovny.

RE-TECH CZ s.r.o.

Kozolupy
Dodáváme o-kroužky, manžety, stěrací kroužky, kovová těsnění, izolační šňůry a desky, polyuretan, PTFE desky, PTFE-sklo folie, Cu a Al podložky, polyuretanové desky a tyče, polyethylenové a pryžové pásky, pryžové profily, vysokotlaké těsnící desky firem, Temac, Frenzelit, Donit, Reinz, Klinger.

aditivujeme.cz

Hlučín
aditivujeme.cz - autorizovaný prodejce aditiv a maziv Bishop´s Original
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today