Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 29 companies found.


Cetelem ČR a.s.

Praha 5
Nabízíme řešení pro Vaše pohledávky a závazky. Systém pro obchodování s pohledávkami a obchodními podíly, který zároveň vyhledává možnosti několikanásobných zápočtů s každou změnou databáze.

Credium, a.s.

Praha 13
Kreditní karta Credium - snadné a rychlé řešení momentálního nedostatku financí. S kreditní kartou lze okamžitě nakupovat a splácet později. Až 50-ti denní bezúročné období. Kreditní karty Credium umožňují platit v ČR, zahraničí a platit i na internetu!

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Praha 5
Hertz Lease spravuje vozový park mnoha významným společnostem po celém světě. Naším hlavním cílem je poskytovat specifické služby pro leasing automobilů, a tím je tzv. operativní leasing doplněný řadou doprovodných služeb.

Weritum Consulting, s.r.o.

Praha
Poskytujeme investiční služby se zaměřením na kapitálový trh. Naším předmětem zájmu jsou cenné papíry, zejména akcie na amerických trzích (Dow Jones, Nasdaq, S&P 500), v ČR pak akcie z indexu PX (BCPP) a další investiční nástroje, například ETF.

Tomáš Krpata

Pardubice
Znalecké posudky z oboru ekonomie, finanční analýzy, oceňování firem a škod z podnikání, prodej firem

Citfin - Finanční trhy, a.s.

Praha 5
Výhodný kurz měn euro (EUR), dolar (USD), libra (GBP), zlotý či JPY, CHF, SEK, DKK, HUF, atd. Kurzovní lístek jednotlivých bank dle výhodnosti, možnost porovnání kurzů. Každá měna s grafem kurzu. Bankovnictví a firemní účet pro exportéry a importéry.

Grant Help, s.r.o.

Praha 3
Granty, dotace, EU fondy. Strukturální fondy.

zrušit

Praha 4
Pokud si chceš svá studentská léta užít, mohou ti pomoci naše studentské půjčky. Půjčky od nás jsou pro každého, komu je více než 18 let. Nechceme žádná potvrzení o příjmu ani ručitele. Stačí jen vyplnit krátký formulář.

MEDIACENTRUM GROUP a.s.

Brno
Vybereme hypotéku, životní pojištění, stavební spoření, penzijní připojištění přímo na míru. Nemusíte ztrácet čas s hledáním té ideální mezi rozsáhlou konkurencí. Počítej.cz – váš rádce světem financí.

Českomoravská finanční, s.r.o.

Brno - Zábrdovice
Přáli jste si půjčku? Půjčka od čmf je pro Vás přesně ta pravá. Žádejte ještě dnes přímo online na našich webových stránkách. Spotřebitelské úvěry, hypotéky, leasing, financování nákupu zboží na splátky.

Extra Finance, s.r.o.

Brno
Poskytujeme nebankovní půjčky a úvěry zajištěné nemovitostí. Úvěry a půjčky krátkodobé i se splatností až 20 let. Neznevýhodňuje klienty v registru. Vyplácení exekucí, dražeb, zástavních práv, oddlužení nemovitostí.

PPB Finance, s.r.o.

Ostrava
PPB Finance, s.r.o. poskytuje hypoteční úvěry, spotřebitelské úvěry, půjčky se zástavou nemovitosti včetně komplexního pojištění, zprostředkovává prodej a pronájem realit. Společnost působí jako hypoteční makléř od roku 2006.

Centrum pro rozvoj Vysočiny, o. s.

Pelhřimov
Centrum pro rozvoj Vysočiny, o. s. Vám zprostředkuje a zařídí dotace z EU. Dotace je možné získat nejen pro začínající podnikatele, ale i pro začínající zemědělce, fungující zemědělce a dotace pro obce.

ABIVIA s.r.o.

Valašské Meziříčí
Oddlužení občanů, insolvence firem Nabízíme řízené insolvence (osobní bankrot) zadlužených občanů, domácností dle insolvenčního zákona. Dále zajišťujeme kompletní servis a právní služby spojené s likvidací právních subjektů (insolvence firem - s.r.o., a.s., v.o.s.).

Ing. Eliška Sýkorová - EU dotace a projekty, Praha

Praha 9
Dotační poradkyně a projektová manažerka pro dotace z EU: dotační audit, zpracování podnikatelského záměru, příprava žádosti, přepracování neúspěšných žádostí, projektové řízení a administrace projektu, zastupování klienta, zadávací řízení aj.

Alpenverein pojištění

Bruntál
Nabízíme unikátní úrazové pojištění do hor s garancí UNIQA.

Investiční stříbro

Náchod
Máte volné finanční prostředky? Uvažujete jak s nimi naložit? Nechcete, aby inflace neustále snižovala jejich reálnou hodnotu? Nízko úročené bankovní vklady a investice na akciových trzích už Vás nelákají?

zrušit

Plzeň
Nové evropské společnosti na prodej ihned. Nabízíme čisté evropské společnosti na klíč. Zakládání a prodej nových ready-made společnosti SE na míru. Převod do 24 hodin. Prodej společnosti ready-made SE, ready-made s.r.o. a ready-made a.s.

Viriditas s.r.o.

Mladá Boleslav
Viriditas s.r.o. vám nabízí pomoc při finančních potížích. Pomůžeme vám vyhlásit osobní bankrot a začít tak nový život bez dluhu a závazků k věřitelům. Zbavte se definitivně dluhů, my vás zastoupíme při vyjednávání.

Investiční zlato Praha

Praha7
Zabýváme se prodejem, výkupem a komisním prodejem investičního zlata.Prodáváme investiční zlato v podobě standardizovaných mincí a slitků. Zajišťujeme profesionální poradenství a pomůžeme Vám poskládat vhodné investiční portfolio.

Kesia Comany, s.r.o.

Praha 3
Jsme profesionálové v rozvíjející se společnosti, jejíž doménou je nejenom výkup zlata Praha, výkup stříbra Praha a střední Čechy, ale hlavně také výrobou Au a Ag litých polotovarů, grafické návrhy šperků ...

Financial Services Group, s.r.o.

Praha 3
Půjčky a úvěry bez papírování

René Novotný, finanční manažer a konzultant, Praha

Vestec
Finanční management, plánování a poradenství pro malé a střední firmy (finanční kontroly, manažerské účetnictví, finanční analýzy, cashflow). Také obousměrné překlady angličtiny. Vzdělání v USA, certifikace ACCA, 14 let praxe a špičkové reference.

ARFIN s.r.o.

Praha 7
ARFIN - práce s pohledávkami před jejím vznikem, po dobu jejího trvání a řešení problémů v případě nezaplacení faktury odběratelem. Zajistěte si i vy aktivní úvěrový management a předejděte nutnosti tvořit a vydělávat na opravné položky.

COLERASTE s.r.o.

Praha 10
U nás si můžete zakoupit již založenou s.r.o. (společnosti s ručením omezeným) nebo a.s. (akciovou společnost). Oba druhy společností nabízíme ready made což znamená že jsou společnosti připraveny k okamžitému prodej.

LIQUIDATORS v.o.s.

Praha 3
Insolvenční správce - oddlužení osob

Oddlužení Zlín, Osobní bankrot Zlín, Konkurs Zlín, Insolvence Zlín

Zlín
Pomáháme a radíme v oblasti oddlužení fyzických osob i podnikatelů dle insolvenčního zákona.

Pojišťovací poradce Zdeněk Brabec

Brno
Zabýváme se poradenstvím v oboru pojišťovnictví a financí s individuálním přístupem i řešením. Vítáme i spolupráci s prodejci vozidel, servisy autoskel, STK, pneuservisy, autodopravci, úvěrovými společnostmi.

Autozastavarna-werke

Praha 4
Potřebujete rychle získat hotovost? Rádi vám nabídneme pomocnou ruku. V autozastavárně werke máte možnost zastavit svůj vůz. Získejte za zastavení svého vozu férovou částku a užijte si spoustu dalších výhod.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today