Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 26 companies found.


Software Litvínov spol. s r.o.

Litvínov - Horní Litvínov
Prodej a servis výpočetní techniky značek COMFOR, ACER, ASUS. Návrhy a instalace PC sítí, prodej a zavádění Informačního systému ISO a KARAT. E-shop, on-line internetový obchod. PC Salon - kamenný obchod SW, HW včetně doplňků PC. Splátkový prodej.

LinWorx, s.r.o

Praha 8
Poskytujeme Red Hat komplexní řešení a technickou podporu na úrovni RHCA/RHCE a prodej Red Hat produktů a školení. Dále provádíme administraci systémů a správu sítí LAN Linux, Windows, bezpečnostní audity a monitoring, konzultace a poradenství IT.

Ariston Pardubice, spol. s.r.o.

Pardubice
Zajišťujeme kompletní realizaci metalických i optických tras (strukturovaná kabeláž), elektronické zabezpečovací systémy (EZS), elektronické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), telefonní ústředny, audio video telefony, požární rozhlas, ozvučení prostor, společné tv.antény (STA), vstupní systémy.

3E Praha Engineering, a.s.

Praha 7
Dodávky a podpora CAD/CAM/PDM systémů

František Kail

České Budějovice
Internetový prodej PC, Notebooků, Komponentů, Elektra, Foto -Video, Tiskárny, Periférie a mnoho dalššího. Dále provádíme servis, opravy počítačů a notebooků - České Budějovice a okolí Více na http://pocitacecb.cz

Počítače Žižkov - Prodej a servis výpočetní techniky

Praha 3
Levné počítače a notebooky - odprodej firemních značkových počítačů a notebooků - levně v Praze. Skladem Praha 3 a internetový obchod

VT DATA, a.s.

Vysoké Mýto
Firma se zabývá dovozem a distribucí výpočetní techniky, zejména notebooků a jejich příslušenstvím. Zde vám nabízíme hlavně baterie do notebooků, fotoaparátů, videokamer, mobilů atd. K dispozici jsou také tašky na notebooky, kufry a další zavazadel.

AXIOM PROVIS Int., s.r.o.

Zlín
AXIOM PROVIS Int. patří mezi největší dodavatele podnikového řešení Microsoft Dynamics™ NAV na českém i slovenském trhu.

Clarexon Trading s.r.o.

Praha 3
Řada MacBook Pro představuje naši nejrychlejší a nejvýkonnější řadu notebooků Mac. MacBook Pro ve třech velikostech 13\", 15\" a 17\" a ve velkém výběru konfigurací.

PC Assist

Lázně Bělohrad
Prodej a servis PC, notebooků a jiného hardwaru, to je PC Assist, asistenční služba pro váš počítač.

Systeum s.r.o.

Praha 9
Firma se zabývá vývojem softwaru a outsourcing IT služeb. Systeum s.r.o. je spolehlivým společníkem, který má spoustu zkušeností a spoustu kvalitních referencí. Společnost se zaměřuje i na mezinárodní společnosti.

DD Computers, s.r.o.

Pardubice
Kamenná prodejna, e-shop, servis Pardubice. Prodáváme počítače, notebooky, PDA, navigace, servery, monitory, projektory, komponenty, síťové prvky, software, telefony, faxy, fotoaparáty, kamery, MP3 a další.

Informační systém SynopsIS

Brno - Černovice
SynopsIS je informační systém pro vedení agendy společnosti (vhodný software např.: pro advokátní kancelář). Přehledná evidence zakázek (spisů) a správa pohledávek, propojení na Insolvenční rejstřík, datové schránky a další užitečné funkcionality.

TECHNOBOX - Jiří Netolický

Holice
Společnost TECHNOBOX – Jiří Netolický vám nabízí prodej, montáž a servis vrat, brán a zabezpečovacích systémů. Dobře známe výrobky, které prodáváme, proto vám dokážeme vybrat to nejvhodnější. Spokojenost zákazníků je pro nás důležitá.

Tomáš Vyjídák

Šternberk
Pc bazar nabízí levné repasované počítače a levné repasované notebooky. Dále levné repasované LCD monitory, servery a repasované tiskárny. PC bazar značkových počítačů se zárukou. Repasované počítače HP, DELL, Fujitsu, Lenovo, IBM.

OM-KOMPLEX spol. s.r.o.

Pardubice
Pokud potřebujete zabezpečovací systém, společnost OM-KOMPLEX spol. s.r.o. je ta pravá volba. Zabezpečíme vaši domácnost a firmu, vytvoříme a následně namontujeme komplexní požární ochranu. Kalkulaci vám zpracujeme zdarma.

Iteko - Ing. Petr Mixa

Ústí nad Labem
Poradenství v oblasti hadware a software, webdesign, správa sítí, tvorba a návrh vizitek, log a banerů, práce s grafikou.

Ing. Michal Voleský

Lanškroun
Našim zákazníkům pomáháme v oblasti moderních ICT technologií, staráme se o komletní IT infrastrukturu (konzultace, návrh řešení, dodávka, pravidelný servis), poskytujeme podporu koncovým uživatelům. Pomůžeme vám s přechodnem na Office 365 a Windows Intune.

Idealine Solutions s.r.o.

Moravská Ostrava
Práce na dálku - Profesionální služby pro firmy a instituce. Google Apps, Microsoft Office 365, videokonference, elearning, webináře, práce z domova, Yammer, programování a vývoj softwaru, talent management, Strengtsfinder 2.0

zrušit

Lanškroun
Outsourcing IT, správa sítí, návrh, instalace a správa technologií Microsoft. Cloudové služby Office 365 a Windows Intune. Prodej a servis výpočetní techniky.

ComArr, spol. s r. o.

Pardubice
Heldpesk TaskPool je moderní helpdeskový webový systém pro výrazné zefektivnění správy a řízení procesů v takových aplikačních oblastech společnosti, kde je primární řízení úkolů a požadavků.

ARTEX informační systémy, s.r.o.

Praha 5
Firma Artex nabízí servis výpočetní techniky, programování na zakázku, implementace ekonomických systémů a oborově specializovaných řešení, outsourcing podnikových procesů, zejména zpracování a vyhodnocení dat.

ComArr spol. s r. o.

Pardubice
Nabízíme systém evidence docházky, rezervace prostředků a řízení přístupu. Docházkový systém, to je jednoduchá evidence docházky zaměstnanců, plánování nepřítomnosti, služebních cest atd.

TechProtect CZ s.r.o

Praha 6
Internetový prodej kamerových systémů, zabezpečovacích systémů, audio-video vrátných, zdrojů, akumulátorů a kompletní sortiment pro strukturovanou kabeláž.

Broken Mouse

Jablonec nad Nisou
Jednotlivcům, malým a středním firmám nabízíme kompletní stavbu a správu počítačové sítě, servis počítačů, tvorbu a správu webových stránek, výstavbu a správu kamerových systémů. Naše portfolio také zahrnuje fotografování, digitalizaci videa, ochranu, záchranu a zálohu dat a další.

VIP trust s.r.o.

Praha 3
Jen ty nejlepší služby v oblasti vývoje mobilních a webových aplikací. Nejen to, ale dokonce se vyznáme i v účetnictví, marketingu, SEO, copywritingu, grafice a programování.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today