Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 23 companies found.


Jiří Umlášek

Šlapanice
Dodávka a montáž sádrokartonových systémů, montáže suchých staveb, minerálních podhledů a podlah, malby a nátěry, koberce, sádrokartony, montáž suchých staveb, podlahy, stavby, suchá výstavba, izolace, podkrovní byty, interiéry, sádrokarton, malířství, montáž sádrokartonů, půdní vestavby.

Malířství Hartl

Litoměřice
Malířské, lakýrnické práce

MP-WORK s.r.o.

Praha 4
Pronájem- montážní vysokozdvižné plošiny, výškové práce s horolezeckou technikou, montáže reklamních zařízení, instalace billboardů a megaboardů, mytí oken a fasád, elektroinstalační práce, malířské a natěračské práce, velkoplošný tisk, prořez stromů

Malíř.cz

Praha 10
Malíři, lakýrníci, podlaháři, parketáři, rychlé půjčky

Karel Dudek

Hůry
Úpravy a návrhy interiérů pro výstavní expozice.

Granitec

Uherské Hradiště
kuchyňské desky,schody,obklady,dlažba,kamenictví,Granitec

KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o.

Letovice
Kamenictví KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o. má dlouhou tradici a bohaté zkušenosti. Pracujeme s kvalitním přírodním kamenem, pracujeme dle moderních technologiích na nových výrobních strojích. Díky tomu všemu se můžeme považovat za špičkové kamenictví.

TOP KÁMEN s.r.o.

Brno – Horní Heršpice
TOP KÁMEN s.r.o. je obchodní společností zabývající se dovozem, zpracováním a prodejem přírodního a obkladového kamene v ČR a zahraničí. Našemi odběrateli nejsou pouze kamenictví, ale i stavební firmy a projektanti, s kterými úzce spolupracujeme.

Kamenictví Kůrka

Pardubice
Provozujeme kamenictví, dodáváme urnové pomníky, kámen obkladový, náhrobní, přírodní. Vyrábíme kuchyňské pracovní desky, lávové pečící kameny, kamenné obklady, schody, krby, parapety. Okrasné kameny do zahrad. Dodáváme hřbitovní doplňky, urny.

zrušit

Pardubice
Naše kamenosochařství je významným výrobcem kamenických výrobků v oblasti pomníkové výroby, náhrobků, náhrobních desek, ale i dodavatelem hřbitovních doplňků.

Kamenosochařství Obelisk

Havlíčkův Brod
Nabídka služeb kamenosochařství. Hrobové pomníky a náhrobky ze žuly - urnové hroby, jednohroby i dvojhroby. Stavební kamenné prvky, zahradní doplňky a kašny. Kuchyňské pracovní desky ze žuly. Renovace a opravy starých kamenných prvků. Výroba památníků.

Malby a nátěry

Třebechovice pod Orebem
Inženýrské služby Hradec Králové provádí malby a nátěry, malování bytů.

Petr Škoda s.r.o.

České Budějovice
Precizní malířské a natěračské práce.Malování byt.i nebyt.prostor.Nátěry fasád,střech,podlah.Speciální chemické nátěry(nátěry bazénů,nátěry konstrukcí atd).Protipožární nátěry(dřevo,konstrukce).Stříkací zařízení Airless(haly,protipožár atd).

Jan Půlpán - ražba mincí a medailí

Praha 2
Ražba mincí na zakázku, ražení medailí, pamětních mincí a dalších: dukáty, tolary, žetony, reklamní mince, historické mince, plakety, firemní medaile, prezentační medaile, raznice a pečetidla. Možnost prezentace ražby mincí v historických kostýmech.

Radek Mařík

České Budějovice
malby ,nátěry,rekonstrukce bytů,

MB COLOR s.r.o.

Mladá Boleslav
správa a údržba nemovitostí,malířské,lakýrnické,natěračské práce,nátěry fasád,průmyslové nátěry,úklid a čištění

MB COLOR s.r.o.

Mladá Boleslav
Dodavatel služeb pro firmy a domácnost

Malíř, lakýrník Jaroslav Ženíšek

Praha 8
tapetářské práce, štuky, stěrkové omítky, pokládka podlah, koberců ...

Malířské a lakýrnické práce Hanzík Vladimír

Praha 8
Naše malířská a lakýrnická firma Vám nabízí kompletní malířské a lakýrnické služby. Využijte naše moderní metody,profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své malířské a lakýrnické služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši malířskou a lakýrnickou firmu.

Martin Coňk

Praha 4
Naše společnost se specializuje na servis plynových spotřebičů (především značek Mora, Gamat a Karma) a nabízí také instalatérské služby. Opravy plynových spotřebičů rychle a spolehlivě!

eXtracentrum s.r.o.

Praha 7
Nevíte si rady s vodním kamenem, arzenem nebo bakteriemi? V naší nabídce, kterou neustále rozšiřujeme, naleznete nejvýznamnější položky pro obory voda, topení, plyn a sanita.

Pohřební služba-Žďár nad Sázavou-Levné pohřby na splátky

Žďár nad Sázavou
Pohřební služba-Žďár nad Sázavou,kompletní služby v pohřebnictví,provozovna 1.PATRO BUDOVY GE.MONEY BANK,NÁM.REPUBLIKY,

Kovoslužba Praha

Praha 7
Opravy, servis a prodej domácích spotřebičů - vše od praček, myček přes chladničky, sporáky až po plynové kotle.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today