Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 14 companies found.


AZ Makro s.r.o.

Praha 1
Bezpečnostní řešení objektů. Klíčové systémy. EVVA, Guard, Keso, FAB. Bezpečnostní a protipožární dveře. EZS, EPS, CCTV, domácí telefony, videotelefony, přístupové systémy. Trezory, mříže. Klíče, zámky, kování, bezpečnostní zámky, mezipokojové zámky.
SERVIS ELEKTRO PRAHA, s.r.o.
Praha 4
PRODEJ, MONTÁŽ A OPRAVY ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY. ŘEŠENÍ DIGITÁLNÍHO POZEMNÍHO VYSÍLÁNÍ (DVB-T) A ČESKÝCH PRODUKTŮ ZE SATELITU (DVB-S). PŘIPOJENÍ K INTERNETU VE VYBRANÝCH LOKALITÁCH.

Ing. Jiří Šulc - Sat Line

Praha 6
Satelitní a televizní technika, realizace individuálních a skupinových rozvodů na klíč.

Ardea s.r.o.

Praha 8
Specializovaná prodejna na satelity, antény, UPC, přijímače pro DVB-T (pozemní digitální vysílání) včetně montáže a poradenství. Provádíme opravy, servis a montáže - TV, videa, DVD, audio, STA (společná TV anténa). Měříme TV signál.

A mobil - mobilní telefony s.r.o.

Plzeň
Mobilní telefony, digitální fotoaparáty a příslušnenství. Odblokování, opravy, servis. Internetový obchod.

zrušit

Milovice
Prodej, instalace a servis v celé ČR: antény, satelitní systémy, kamerové systémy. Antény pro příjem DVB-T – digitální vysílání. Satelitní technika v SD i HDTV kvalitě. Instalační a servisní místo pro UPC Direct. Prodej DVB-T set-top-boxů. Revitalizace společné antény.

CSDMT: Česko-Slovenská Databáze Mobilních Telefonů

Brno
Rozsáhlá databáze několika tisíc mobilních telefonů s aktivní uživatelskou komunitou. Zaměřuje se na specifikace, fotogalerie, příslušenství a testy mobilních telefonů. Můžete si zde mobilní telefony porovnávat, ptát se jiných na rady, nebo poradit.

4Company

Soukenné nám.1
Internetový obchod s mobilními telefony

Ferguson Ariva

Vír
Kompletní informace o HD satelitních přijímačích značky Ferguson Ariva.

Hlavica elektropráce

Praha 9 - Horní Počernice
antény společné televizní antény (STA), satelity, kamery , zabezpečovací systémy (EZS). Prodej, montáže, instalace, servis, poradenství

Acrobits s.r.o.

Praha 2
Acrobits je firma zaměřující se na vývoj software pro mobilní telefony. Hlavní zaměření společnosti je chytré řešení VoIP telefonování. Společnost v současné době nabízí několik softwarových řešení pro různé druhy operačních systémů.

VT DATA, a.s.

Vysoké Mýto
Firma se zabývá dovozem a distribucí výpočetní techniky, zejména notebooků a jejich příslušenstvím. Zde vám nabízíme hlavně baterie do notebooků, fotoaparátů, videokamer, mobilů atd. K dispozici jsou také tašky na notebooky, kufry a další zavazadel.

NemaSoft s.r.o.

Brno
Testování služeb telekomunikačních operátorů za účelem odhalování problémů s dostupností těchto služeb, problémů s účtováním služeb zákazníkům, problémů s dostupností systémů sloužících k interakci mezi zákazníkem a provozovatelem služeb.

Elektro3000-baterie do mobilu, mobily, navigace do auta, garmin, nokia, samsung, lg, sony ericsson, siemens, bezdrátové telefony, panasonic, giga set

Blansko
Prodáváme mobilní telefony, telefony pro pevnou linku a IP telefony, GPS navigace, digi.fotoaparáty, baterie do mobilů, pouzdra a další příslušenství.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today